Prázdniny na kopaniciach

Detský letný tábor zameraný na kontakt s prírodou, tradície, kultúru a gastronomické špeciality kopaničiarskeho kraja,
spojený s jazdou na koni a koči.

Vzhľadom na prírodné a kultúrne bohatstvo, ktorým náš región disponuje, sme sa rozhodli rozšíriť aktivity tábora aj v tomto smere
a pripravili sme novú podobu detského tábora.

Tábor sa koná v Agropenzióne Adam*** v obci Podkylava, ktorý deťom poskytuje pohodlné ubytovanie v dvoj- až štvorlôžkových izbách v samostatnej časti budovy penziónu. Izby sú vybavené kúpeľňou a toaletou, väčšina aj balkónom. Cena za pobyt v tábore ďalej zahŕňa stravovanie 5 x denne (plná penzia) v tradičných kolibách Agropenziónu Adam, kúpanie v krytom bazéne, jazdu na koníkoch a na koči, animačné aktivity so skúsenými animátormi, hry, súťaže, workshopy, opekačku, karneval, exkurzie a ukážky ekologického hospodárenia v prírode, poznávacie výlety v rámci regiónu Myjava, Stará Turá, Piešťany. V programe je vymedzený čas na regionálnu gastronómiu a pečenie chlebíka a koláčov v domácej peci na drevo.

Termíny konania v roku 2017:

● 1. turnus: 02. 07. - 08. 07. - 7 dní / 6 nocí

● 2. turnus: 09. 07. - 15. 07. - 7 dní / 6 nocí

● 3. turnus: 16. 07. - 22. 07. - 7 dní / 6 nocí

● 4. turnus: 23. 07. - 28. 07. - 6 dní / 5 nocí

● 5. turnus: ZRUŠENÝ z prevádzkových príčin

● 6. turnus: 06. 08. - 12. 08. - 7 dní / 6 nocí

● 7. turnus: 13. 08. - 19. 08. - 7 dní / 6 nocí

Cena:
● 6 dní / 5 nocí - 175,00 Eur
● 7 dní / 6 nocí - 205,00 Eur

Kapacita jedného turnusu je 40 detí vo veku 7 - 14 rokov .
Informácie o aktuálnej obsadenosti jednotlivých turnusov nájdete na našej facebookovej stránke tu.

Dieťa sa do tábora “Prázdniny na kopaniciach” prihlasuje formou prihlášky. Odporúčame vopred si mailom alebo telefonicky rezervovať miesto a následne zaslať vyplnenú a rukou podpísanú záväznú prihlášku. V prípade, ak chcete prihlásiť viac detí, je potrebné, aby ste zaslali prihlášku zvlášť pre každé dieťa. Podobne, ak chcete prihlásiť dieťa na viac ako jeden turnus, je potrebné zaslať prihlášku zvlášť na každý turnus. Pri nástupe do tábora je potrebné odovzdať lekárske potvrdenie, vyhlásenie zákonného zástupcu, súhlas so zverejnením fotografií - podľa vzorov v prílohe, KÓPIU preukazu poistenca a potvrdenie o úhrade poplatku za pobyt v tábore. Lekárske potvrdenie a vyhlásenie zákonného zástupcu nesmie byť staršie ako 7 dní.

Tlačivá na stiahnutie tu.
Všetky tlačivá sú uspôsobené tak, že je do nich možné vpisovať. Po vyplnení prihlášky ju vytlačíte a vlastnoručne podpíšete. Prihlášku je možné poslať oskenovanú mailom alebo klasicky poštou. O doručení prihlášky Vás budeme informovať prostredníctvom potvrdzujúceho mailu.

Poplatok za pobyt v tábore prosíme uhradiť na účet SK77 1100 0000 0026 2973 9055 - Tatrabanka a to najneskôr 14 dní pred termínom nástupu , resp. osobne dohodnúť s prevádzkovateľom tábora. Do poznámky k platbe je potrebné uviesť meno dieťaťa/detí a číslo turnusu, ku ktorému sa platba vzťahuje.

Príchod detí do tábora je v nástupný deň (zvyčajne v nedeľu) od 13:00 do 15:00 a odchod detí v posledný deň od 12:30 do 14:00.

Odporúčanie vybavenia dieťaťa do tábora:
Dieťa nastupuje do mimomestského prostredia i so stykom so zvieratami. Tomu odporúčame prispôsobiť aj vybavenie na pobyt:
- tričká
- nohavice (krátke a dlhé)
tepláky alebo nohavice na jazdenie na koni
- sveter, mikina, bunda
- šiltovka
- plášť do dažďa
- spodná bielizeň
- plavky
kúpacia čiapka
- hygienické potreby
- tenisky, sandále, šľapky alebo žabky, pevná obuv na jazdenie na koni
- malý ruksak a malá umelohmotná fľaša na výlety
- opaľovací krém
- baterka, reflexný pásik
- oblečenie a rekvizity na karneval
- vreckové
- ostatné podľa vlastného uváženia.

Adresa a kontakty:
Agropenzión Adam
Prázdniny na kopaniciach
Podkylava 188
916 16 Krajné

 
Thumbnail Image 1
Thumbnail Image 1
Thumbnail Image 1
Thumbnail Image 1

NAŠE PODUJATIA

REGIONÁLNE PODUJATIA >>